Menu
Regulamin zakupów

Regulamin świadczenia usług e-sklepu Opaska Telefon Do Mamy pod adresem www.otdm.pl

§ 1

Otdm.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Agnieszka Miazga prowadząca działalność gospodarczą pod firmą 2Pi Group Agnieszka Miazga z siedzibą w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej 70, 80 - 283 Gdańsk, wpisaną do CEIDIG, NIP 583-244-52-41, Regon 220241348. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie Otdm.pl.

§ 2

Otdm.pl jest internetowym sklepem, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać Opaski Telefon Do Mamy.

§ 3

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem Otdm.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

 1. Aby złożyć zamówienie, należy wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji opaski, wybór liczby egzemplarzy, sposobu odbioru zamówienia i kliknięcie znaku „Zamawiam”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę formularza.
 3. Zamówienie jest dostarczane na adres wskazany w formularzu przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy.
 4. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzymuje mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 5

 1. Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu, Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a 2Pi Group zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6

 1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek 2Pi Group, który pokrywa związane z tym koszty.
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni i przyjmowane na adres info@otdm.pl. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejsce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, 2Pi Group zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
 4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, 2Pi Group informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi 2Pi Group.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl